Wiosenna metamorfoza – od czego zacząć?

Posted in Lifestyle, Wellness and tagged metamorfoza, wiosna

dziewczyna podczas treningu w Holmes Place

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Wiosna to też czas, kiedy chętnie bierzemy się za porządki. I bardzo dobrze, bo to idealny moment, żeby zrobić może nawet odrobinę rewolucyjne zmiany w swoim stylu życia i wyglądzie.

Wiosna daje nam ku temu znakomite warunki, bo cieplejsze i dłuższe dni zachęcają do większej aktywności, a zbliżające się lato jest dodatkowym motywatorem. Każdy chce się pokazać na urlopie w najlepszej swojej odsłonie.


Nowa fryzura, odświeżona cera, szczupła talia to zmiany, którym zwłaszcza kobiety poddają się szczególnie chętnie, bo w końcu kobieta zmienną jest.


Największe wyzwanie czeka osoby, które w zimę dorobiły się nadprogramowych kilogramów, bo rozprawianie się z tą nadwyżką może zająć kilka tygodni, ale pod okiem wykwalifikowanych osób, jak trenerzy i dietetycy da się to zrobić zdrowo i bezpiecznie.


Jeśli zależy nam na piorunującym efekcie, to warto zasięgnąć rady ekspertów i zmienić kolor włosów, cięcie, makijaż na odświeżonej i zregenerowanej skórze twarzy?


Dlatego Holmes Place zaprasza Ciebie i Twoich przyjaciół do udziału w WIOSENNEJ METAMORFOZIE. Do wygrania jest pakiet nagród o wartości 6.000 PLN.

Wejdź na stronę TUTAJ, odbierz swoje 3-dniowe zaproszenie do wybranego klubu Holmes Place i sprawdź nas. Jeśli spodoba Ci się nasz klub i zostaniesz naszym Klubowiczem weźmiesz udział w losowaniu fantastycznych nagród.


ludzie podczas treningu w klubie Holmes Place


Nasi Partnerzy: Holmes Place SPA, Atelier Stylissimo, Schwarzkopf Professional, Kandara SPA, Reebok, BioOleo.

Posted in Lifestyle, Wellness and tagged metamorfoza, wiosna.