Zajęcia fitness

Grafik zajęć

Spa

Pracuj w Holmes Place

Od trenerów personalnych po konsultantów sprzedaży, od biura centralnego po SPA. Twoja kariera rozwija się tutaj. Jako ważna część zespołu masz dostęp do produktów Holmes Placei usług w specjalnych cenach.

Benefity

Dołącz do naszej społeczności

We are always looking for talented people to join our journey. If you have a passion for fitness, nutrition, wellness and health we would love to hear from you. Learn all about the benefits of joining the team.

Członkostwo

Bezpłatne członkostwo w klubie oraz możliwość korzystania z usług: siłownia, zajęcia grupowe, basen, jacuzzi, strefa saun.

Nagroda: Extra Mile

Dowód uznania od Managerów Klubów dla tych, którzy mają odwagę robić więcej i dawać najlepszy serwis naszym Klubowiczom i/lub współpracownikom. Specjalna nagroda za doskonałą pracę.

Dreams come true

Dołącz do corocznego głosowania, aby wybrać "Team Member of the Year". Zwycięzca otrzymuje wyjątkową nagrodę, która pozwala spełniać marzenia.

Produkty i usługi

Jako członek zespołu masz dostęp do wszystkich produktów i usług Holmes Place w specjalnych cenach.

Benefity rodzinne

Osoby, które są z nami najdłużej mogą liczyć na specjalne przywileje.

Nagroda: Make It Better

Twoje pomysły są dla nas ważne. Sugestie, inicjatywy, które prowadzą do naszego rozwoju będą rozważane na spotkaniach Managerów Klubów. Pomysły, które wdrożymy są nagradzane.

Trener Personalny & Dietetyka

Jako nasz pracownik masz do wykorzystania pakiet Treningów Personalnych i konsultacji dietetycznych w specjalnej cenie.

Trener Personalny

Udostepnij post Our People and tagged Praca, Kariera, Team, Trener Personalny

Dołącz do naszego zespołu i pracuj w inspirującym otoczeniu ludzi z pasją.

Klub Holmes Place we Wrocławiu poszukuje pracowników na stanowsko Trener Personalny

Jeśli interesujesz się zdrowym stylem życia i chcesz inspirować innych, osobą komunikatywną, zmotywowaną i pełną energii, lubiącą sport i pracę z ludźmi, zapraszamy Cię do współpracy

Opis stanowiska:

• prowadzenie treningów personalnych z członkami klubu

• tworzenie indywidualnych planów treningowych dostosowanych do potrzeb klienta

• opieka trenerska nad klientami klubu i utrzymywanie z nimi dobrych relacji

• wspieranie klientów w osiąganiu ich celów

• czuwanie nad bezpieczeństwem oraz dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

• propagowanie zdrowego stylu życia

• dbanie o sprzęt znajdujący się na terenie klubu

Oferujemy:

• nienormowany czas pracy

• pracę w młodym, energetycznym zespole

• możliwość rozwoju

• możliwość korzystania z oferty klubu

• współpracę na zasadzie „rental model” (ryczałt)

Jeśli masz:

• wykształcenie średnie

• doświadczenie w prowadzeniu treningów

• profesjonalne zachowanie

• doskonałe umiejętności komunikacyjne

• udokumentowane kwalifikacje (legitymacja instruktorska)

• pozytywny stosunek do zdrowego trybu życia

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• dyspozycyjność, zaangażowanie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• kreatywność i zdolność do podejmowania inicjatywy

Czekamy na Twoją aplikację.

Prześlij ją na m.zielinski@holmesplace.pl.

Udostepnij post Our People and tagged Praca, Kariera, Team, Trener Personalny.